Potvrzeno! OnePlus 5 bude mít Snapdragon 835 a přední snímač otisků prstů

V posledních letech se snímač otisků prstů dostal snad na všechny high-end zařízení (dokonce i na zařízení střední třídy). Mezitím co iPhone 7 nebo HTC U11 mají snímač otisků na přední straně, tak někteří ho zase přesunuli na zadní část. Jedná se třeba o Galaxy S8, Google Pixel nebo LG G6. Jak určitě víte, tak […]

V posledních letech se snímač otisků prstů dostal snad na všechny high-end zařízení (dokonce i na zařízení střední třídy). Mezitím co iPhone 7 nebo HTC U11 mají snímač otisků na přední straně, tak někteří ho zase přesunuli na zadní část. Jedná se třeba o Galaxy S8, Google Pixel nebo LG G6.

Jak určitě víte, tak právě telefony OnePlus spadají do kategorie, které mají snímač otisků na přední straně mobilního telefonu a s novým telefonem OnePlus 5 se to určitě nezmění.

OnePlus 5

OnePlus 5

Další potvrzení je u chipsetu. OnePlus 5 bude mít Qualcomm Snapdragon 835. Společnost věří, že díky tomuto chipsetu bude telefon opravdu velmi výkonný.

Krom těchto dvou informací, tak ještě jsme tady měli nepotvrzené barevné kombinace OnePlus 5 a také to, že fotoaparát je vyvíjen ve spolupráci s DxO (server, kde se testují různé fotoaparáty a podle výsledku dostanou body).

zdroj: phonearena.com