Vypnout reklamy

Firma Oppo si zaregistrovala ochrannou známku Oppo Find Z v EU 🔥. Spekuluje se, jestli se nejedná o nástupce Oppo Find X z Června roku 2018 🤔.

4.2.2019

Oppo si registrovala ochrannou známku Find Z v EU

Oppo je další Čínský výrobce, který se začíná rozpínat ve světě a dělá tak trošku vrásky velkým firmám jako je Samsung nebo Apple. Společnost Oppo má představit první chytrý telefon s 10x optickým ZOOM na MWC 2019.

Po internetu se šíří informace, že má být brzy oznámen nástupce Oppo Find X a právě nová ochranná známka jeví podezření, jestli nástupcem není Find X2 nebo-li Find Z.

Společnost Oppo Mobile Telecommunications podala dne 2. února 2019 ochrannou známku k úřadu EUIPO (úřad duševního vlastnictví EU) pro značku Find Z. V popisu je uvedeno, že je značka zařazena do třídy 9, tedy mezi komunikační terminály, mobilní telefony.

Oppo Find Z

Oppo Find Z

V červnu roku 2018 byla po dlouhých rocích oznámen telefon Oppo Find X. Chytrý telefon s minimem rámečku a automatickou vysouvací kamerou.

Oppo Find X2 / Find Z má mít 10x optický ZOOM, a také snímač v displeji s dírou. Vysouvací kamera má být zrušena, takže zařízení bude odolné vůči vodě i prachu. Oppo Find bude mít snímač otisků prstů (v displeji?).

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: