Vypnout reklamy

Oppo ukazuje patent, kde zavádí vysouvací kameru z boku telefonu. Není to nikterak zajímavé, ale jedná se o další pokus uplatnit vysouvací kameru.

15.1.2020

Oppo patent ukazuje vysouvací kameru z boku

Výrobci mobilních telefonu opravdu tvrdě pracují na tom, aby byla celá přední část pokrytá displejem a využili tak celou velikost telefonu. Oppo tentokrát přišlo s další zajímavou novinkou.

Podle všeho se má kamera vysouvat z boční části telefonu. Nicméně si nemyslíme, že to je dobrý nápad a raději bychom viděli snímače selfie fotoaparátu pod displejem.

Na pravé straně má telefon klasické zapínací tlačítko a na levé straně je tlačítko domů a ovládání hlasitosti se SIM boxem. Spodní část telefonu má reproduktor, konektor typu C a 3.5mm audio jack.

Oppo patent
Oppo patent

Není úplně jisté, jestli telefon bude takto vypadat. Jedná se o pouhý patent a může se ledacos změnit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.