Vypnout reklamy
22.10.2019

Oppo pracuje na senzorech pod displejem

Inovaci v průmyslu s chytrými telefony jsou opravdu vysoké a během několika let se tyto telefony hodně proměnily. Vysouvací kamera, snímač otisků pod displejem a teď i nový styl displeje jako “vodopád”.

Nejnovější patent pochází od společnosti Oppo u kterého můžeme vidět zahnuté okraje displeje. To vše díky nové technologií, které si Oppo nechalo patentovat. Senzory mohou mít přímo pod displejem.

Oppo pracuje na displeji, kde umístí všechny senzory pod displej
Oppo pracuje na displeji, kde umístí všechny senzory pod displej

V patentu jde vidět, že je pod displejem umístěn světelný senzor a infračervený světelný senzor. Jeden senzor tedy vypíná jas displeje a druhý displej během hovorů. Technologie by měla fungovat s displeji Micro LED nebo OLED.

Před pár měsíci předváděl Oppo nevydané zařízení s vodopádovým displejem. Myšlenka, aby všechny čtyři hrany vybočily směrem k rámu není nová. Něco podobného si Xiaomi patentoval již v únoru.

Oppo bude mít také video kameru pod displejem. Vypadá to, že Oppo míří ke 100% pokrytí přední části displeje.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.