Oppo Reno 12: Uniklé obrázky odhalují všechny barvy série

Čínská společnost Oppo se chystá odhalit své další chytré telefony, Reno 12 a Reno 12 Pro, dne 23. května. Před samotným uvedením na trh se objevilo několik úniků a nyní nové…

Oppo Reno 12: Uniklé obrázky odhalují všechny barvy série

Čínská společnost Oppo se chystá odhalit své další chytré telefony, Reno 12 a Reno 12 Pro, dne 23. května. Před samotným uvedením na trh se objevilo několik úniků a nyní nové obrázky ukazují všechny barvy, ve kterých budou oba telefony k dispozici.

Nová zařízení od společnosti Oppo budou mít moderní design a výkonné technické parametry. Podle dostupných informací se očekává, že Reno 12 a Reno 12 Pro budou disponovat **vysokým výkonem** a **kvalitními kamerami** pro focení a natáčení videí.

Nedávno zveřejněné obrázky ukazují, že oba telefony budou dostupné v několika zajímavých **barevných variantách**. Mezi barvami, které si budou zájemci moci vybrat, patří například elegantní stříbrná, moderní černá nebo výrazná červená.

Pokud se chystáte na trh s chytrými telefony od Oppo, určitě byste si neměli nechat ujít představení Reno 12 a Reno 12 Pro dne 23. května. Pravděpodobně se můžeme těšit na inovativní funkce a skvělé možnosti **fotografování** a **natáčení videí**.

FAQ:
1. Kdy budou nové telefony Oppo Reno 12 a Reno 12 Pro k dispozici pro veřejnost?
2. Jaké technické specifikace můžeme očekávat u těchto zařízení?
3. V jakých barevných variantách budou oba telefony dostupné?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/leaked-images-reveal-all-the-colors-for-oppos-upcoming-reno-12-series_id158410