„Order & Chaos: Guardians – Nová hra od NetEase a Gameloftu v populární fantasy sérii je nyní otevřena pro předregistraci“

Pokud jste to nestihli, herní giganti NetEase a Gameloft se spojili, aby hráčům přinesli novou hru s názvem Order & Chaos: Guardians. Tato týmová RPG nabízí hráčům k prozkoumání bohaté fantasy…

"Order & Chaos: Guardians - Nová hra od NetEase a Gameloftu v populární fantasy sérii je nyní otevřena pro předregistraci"

Pokud jste to nestihli, herní giganti NetEase a Gameloft se spojili, aby hráčům přinesli novou hru s názvem Order & Chaos: Guardians. Tato týmová RPG nabízí hráčům k prozkoumání bohaté fantasy svět Arklandu a můžete se nyní zaregistrovat na oficiální webové stránce, abyste měli přístup k hře hned po jejím spuštění. Pokud jste hráč Androidu, máte štěstí – můžete se před ostatními zaregistrovat pro betaverzi pro Android 24. ledna.

V hře Order & Chaos: Guardians se můžete těšit na opravdový herní zážitek, kdy budete tvořit party a bojovat proti epickým bestiím a příšerám v prostředí středověké krajiny. Hra vám také umožní sbírat různé rasy a třídy postav, abyste mohli využít jejich jedinečných dovedností a atributů v boji. Nejenže budete testovat své bojové schopnosti v náročných dungeonách, ale také se utkáte s obrovskými bosy a soupeřit budete také s ostatními týmy hráčů.

Pokud vás tento článek zaujal a chcete se dozvědět více, můžete se podívat na [VÍCE]. Níže najdete několik nejčastěji kladených otázek (FAQ) k této hře:

1. Kdy bude hra Order & Chaos: Guardians oficiálně vydána?
– Hra zatím nemá oficiální datum vydání, ale můžete se zaregistrovat na oficiální webové stránce pro získání přístupu hned po jejím spuštění.

2. Jaké jsou minimální požadavky pro hraní této hry na Androidu?
– Minimální požadavky nebyly dosud zveřejněny, ale můžeme očekávat, že pro běh hry budete potřebovat relativně nový Android zařízení s dostatečným výkonem.

3. Jaké další funkce můžeme očekávat ve hře Order & Chaos: Guardians?
– Kromě hlavního příběhu a soubojů s bosy můžeme očekávat také možnost interakce s dalšími hráči, týmové bitvy a možnost upgradovat a vylepšovat svou postavu.

Přečtěte si také oficiální webovou stránku a zjistěte více o této očekávané hře, která slibuje skvělý herní zážitek ve fantasy světě Arklandu.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/order-chaos-guardians/pre-reg/