Vypnout reklamy

Oslavy 10. výročí Monument Valley právě začaly!

Deset let od vydání populární adventury Monument Valley od ustwo games jsou tady a slaví se! Deset let, neuvěřitelné, že ano? A protože tento milník je tak významný, oslava by měla…

Oslavy 10. výročí Monument Valley právě začaly!

Deset let od vydání populární adventury Monument Valley od ustwo games jsou tady a slaví se! Deset let, neuvěřitelné, že ano? A protože tento milník je tak významný, oslava by měla být stejně rozsáhlá, že ano? Není to jen týdenní nebo měsíční oslava, je to **roční slavnost**!

Monument Valley se poprvé objevilo na mobilních zařízeních (iOS) 3. dubna 2014. Je známé pro svůj žánrově definující herní styl s **poměrně minimalistickým 3D designem**, fantastickými krajinami a náročnými hlavolamy. Dostalo také pokračování Monument Valley 2 v červnu 2017. Teď se podívejme na podrobnosti k 10. výročí Monument Valley!

## Co čekat v tomto roce?

Monument Valley vydalo oslavu ve formě **videa**, které zobrazuje cestu hry od počátečních fází až po stání hitu, na který si přišli i celebritní fanoušci jako Guillermo del Toro a Ariana Grande. Než vám poskytneme nějaké informace o oslavách, proč se nepodíváte na **trailer** níže?

10. výročí Monument Valley přináší širokou škálu **akcí k zamilování se do**. **Skladatel Todd Baker**, autor hudby ve hře, se připravuje na speciální hudební vystoupení, které brzy oznámí. Kromě toho se budou konat setkání a události, kde mohou fanoušci potkat se s dalšími milovníky hry. Jedním z vrcholů bude speciální akce na události v rámci Develop:Brighton v červenci.

Pro **pohled do zákulisí** ustwo zveřejní exkluzivní rozhovory s vývojáři, rané skicy a pohled na to, jak Monument Valley vzniklo. A pro ty, kdo rádi personalizují svou techniku, je tu řada skvělých **tapet k dispozici**!

## Oslavte 10. výročí Monument Valley!

Umístěné ve světě surreální architektury a nemožné geometrie, Monument Valley vám umožňuje prozkoumávat kouzelné budovy a měnit prostředí tak, aby němá princezna dosáhla svého cíle. Hra vyzývá vnímání prostoru a perspektivy prostřednictvím série úchvatných světů, které odhalují všechna jejich tajemství.

Pokud jste to ještě nehráli, doporučuji si hru stáhnout z **Google Play Store**.

Mezitím se podívejte na naše další zprávy. [Reclaim All Your Black Pearls In Black Desert’s Black Pearl Return Campaign](https://www.droidgamers.com/news/black-pearl-return-campaign/).

Článek [Monument Valley’s 10th Anniversary Celebration Kicks Off!](https://www.droidgamers.com/news/monument-valleys-10th-anniversary/) byl poprvé zveřejněn na [Droid Gamers](https

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/monument-valleys-10th-anniversary/