Vypnout reklamy

Otevíráme brány na CES 2020

CES 2020

Na trhu se nám představí spousta inovací a technologií nové generace. Právě zde se mají představit ty nejlepší technologie, které mají během roku změnit svět.

CES 2020 bude opravdu skvělé. Vše se odehrává v Las Vegas, kde bude víc jak 4500 společností. Prezentují se zde různé výrobky a řešení. A asi nejčastěji zde uvidíme 5G a umělou inteligenci s rozšířenou realitou, virtuální realitou, robotikou nebo novinkami v automobilovém průmyslu.

Jste připravení na CES 2020?
Jste připravení na CES 2020?

5G a mobilní připojení

Co se týče 5G sítě, tak ta bude ve světě mít skvělou rychlost a nízkou odezvu. Jedná se o budoucnost. Automobily tak mají být do budoucna připojené k internetu neustále, což se už děje s novou Octavia IV a novým Golfem.

Umělá inteligence

Inteligentní stroje jsou pro uživatelé, pracovníky a firmy velmi hledaným zařízením. Inteligentní stroje se dokážou učit z toho, co dělají a následně tak dělat monotóni práci lépe, než člověk.

Inteligentní města vyřeší zácpy

V dnešním světě je spousta vozidel a hlavně uzavírek. Inteligentní město tak samo navrhne, kudy bude vést objížďku, budou vědět, kde je nehoda. Tím se má zároveň zlepšit stav ovzduší ve městech a minimalizovat dopravní zácpy.

Co víc od CES můžeme očekávat se dozvíte na oficiální stránce.