Otevřená beta hry Raziel Rebirth: Meče, kouzla a androidi

Nová hra od Longcheer Game právě vyhozená do otevřeného betatestování pro uživatele Androidu! Je to jako návrat do minulosti. RPG s nádechem severské mytologie – draci, války a temné síly. A…

Otevřená beta hry Raziel Rebirth: Meče, kouzla a androidi

Nová hra od Longcheer Game právě vyhozená do otevřeného betatestování pro uživatele Androidu! Je to jako návrat do minulosti. RPG s nádechem severské mytologie – draci, války a temné síly. A zmínil jsem již uvolněný Diablo styl? Pokud máte rádi meče, dovednosti a zabíjení nemrtvých, mohla by to být vaše vstupenka do vzrušujícího dobrodružství.

Svět před tisíci lety, kdy draci nebyli jen pohádkovými bytostmi. Nastala válka, ve které se rasy postavily jedna proti druhé a důsledky nebyly vůbec klidné. Elfové byli vyhnáni, orkové utrpěli ztráty a lidé byli uprostřed všeho.

Přeskočte do současnosti a temné síly jsou zpět. Je na vás, hrdinovi, následovat v krocích bohů a čelit vlnám nemrtvých, abyste zachránili celý kontinent.

Nevázaná přizpůsobivost

Nyní pojďme mluvit o přizpůsobivosti. Raziel Rebirth obdarovává příznivce klasických RPG systémem prohloubení vlastnosti. Vybavení, talenty, dovednosti, runy, mazlíčci a kostýmy – máte širokou škálu možností, jak přizpůsobit svůj tým přesně podle svých představ. A když si myslíte, že se to nemůže zlepšit, pasivně aktivované sady vybavení přidávají do hry další vrstvu komplexity. Je to jako hra na RPG šachy, kde každý tah má váhu.

Hra se nezastavuje jen u bojů. Průzkum je důležitý a je vás vyzýváno, abyste interagovali se svým okolím. Nejde jen o dobytí nepřátel, jde o žití a dýchání ve světě stvořeném s precizností.

Ponořte se do otevřené betaverze Raziel Rebirth!

Pokud vás adrenalinová vlna zaujala, proč si nevyzkoušet otevřenou betu Raziel Rebirth? Přejděte na Google Play, klikněte na tlačítko stáhnout a vyzkoušejte si to. Omlouváme se, lidé s iOS. O této verzi zatím nebylo nic řečeno. Pro vás, uživatele Androidu, je tato hra.

Když temnota přichází a spojenci se proměňují v nemrtvé, volba je na vás – bojovat nebo čelit nevyhnutelnému. Raziel Rebirth vás zve do světa trápení a hrůzy, slibující osvěžující démonické dobrodružství. Předtím, než odejdete, nechte mě vám pomoci procházet náborovými horskými dráhami Wuthering Waves CBT2!

Článek vyšel na

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/raziel-rebirth/