Vypnout reklamy

Outlook mobile přichází se zajímavými funkcemi

Vydáno dne: 17.5.2019

Microsoft Outlook mobile přichází se zajímavými funkcemi, které mají zlepšit práci s kontakty a notifikacemi. Vyberte si jen ty VIP lidi pro notifikace.

Microsoft oznámil, že aplikace Outlook obdrží pár zajímavých funkcí v jeho poslední aktualizaci. Lidé si tak mohou upravit emailové notifikace oblíbených lidí. Krom toho firma Microsoft konečně přichází s funkcí, se kterou naskenujete vizitku s emailem a ona se vám uloží do Outlooku.

Důležitou funkcí, která dorazí právě s novou aktualizací pro Outlook je nové speciální místo pro oblíbené lidi. Díky tomu dokážete těmto lidem rychleji odepsat.

Lze tak jednoduše oblíbené lidi, složko a skupiny v Outlooku editovat kliknutím na tužku v pravém sloupci. Podle Microsoftu jsou veškeré změny synchronizované také s PC verzi Outlook na webu.

Ve chvíli, kdy si nastavíte oblíbené lidi do notifikací, tak lze ostatní notifikace vypnout a nechat jen ty VIP, takže můžete pracovat bez jakéhokoliv přerušování. Taktéž lze nastavit notifikace ze zaměřených zpráv nebo ostatních či žádné. Výběr je jenom na vás a má to přispět k efektivitě práce.

Krom toho je tady možnost naskenovat vizitku a tu pak přenést pomocí OCR čtení do aplikace. Nemusíte tak nic složitě vypisovat a ušetří vám to spoustu času.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: