Vypnout reklamy

Ovládni moře s World of Warships: Legends na Androidu

Společnost Wargaming má impozantní řadu námořních bitev a strategických válečných her jako World of Warships Blitz War a World of Tanks Blitz. Nyní přidali další do této řady, a to World…

Ovládni moře s World of Warships: Legends na Androidu

Společnost Wargaming má impozantní řadu námořních bitev a strategických válečných her jako World of Warships Blitz War a World of Tanks Blitz. Nyní přidali další do této řady, a to World of Warships: Legends. Je zdarma a je k dispozici pro Android.

World of Warships: Legends je hra s námořní akcí PvP podobná svému předchůdci World of Warships Blitz War. K oslavě jeho spuštění hra hostí celou řadu různých událostí. Nejprve je zde pět týdnů trvající kampaň zakončená pan-evropskou prémiovou bitevní lodí.

Událost Planet Clash přináší režim PvE, který zdolává sázky s každou hrou. V této události můžete vybírat ze tří úžasných vesmírných lodí, každá s jedinečnými atributy. Například můžete vybrat dovednosti jako zasahování nepřátel Orbital Strike nebo zmatení elektrickým pulsem vedeným veliteli připravenými na výzvu.

Zatímco se rvete ve vesmíru, můžete získat Stellar Chips, speciální měnu, která je k dispozici pouze po omezenou dobu. Tyto můžete vyměnit za jiné kosmické dobrůtky, včetně vesmírných lodí, které ovládáte, některé kamuflážové skiny a úbor velitelů.

Japonské křižníky plují k Early Access v World of Warships: Legends. Můžete je získat z japonských křižníků krabic a vystoupit od Tier IV do VII. Také hledejte funkci Kalendáře, abyste získali denní dárky jako jedinečného japonského velitele.

Nakonec probíhá speciální námořní událost po dobu pěti týdnů. Kampaně Sveriges Sällhet vás pokryje. Bojujte cestou ke slávě a pan-evropská prémiová bitevní loď Tier VIII Karl XIV Johan může být celá vaše.

Takže pokud je námořní akce a válečná hra vaše šálka čaje, pak si stáhněte hru z Google Play Store.

Máte zelený palec? Pak budete milovat Okultní hádanku Strange Horticulture, která se objevila na Androidu.

Článek Command The Seas With World Of Warships: Legends, A New Title On Android původně byl zveřejněn na Droid Gamers.

FAQ:
1. Jaká je novinka ve hře World of Warships: Legends?
– Novinkou je přidání japonských křižníků a speciální námořní událost po dobu pěti týdnů.
2. Jaké speciální akce jsou k dispozici hráčům k oslavě spuštění hry?
– Hráči mohou využít událost Planet Clash a zúčastnit se kampaně Sveriges Sällhet.
3. Kde si mohu stáhnout hru World of Warships: Legends?
– Hru si můžete stáhnout z Google Play Store.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/world-of-warships-legends/