Vypnout reklamy

OxygenOS od OnePlus umožní tmavý mód

Vydáno dne: 6.4.2020

OxygenOS od OnePlus umožní tmavý mód v aplikacích, které to ani neumí. OnePlus tím chce vyplnit díru, kterou Android 10 neumožňuje. Android 10 umožní jen tmavý mód u aplikací, které ho podporují.


OnePlus již testuje použití tmavého módu v OxygenOS a to formou vynucení. Tedy tam kde aplikace neumožní tmavý mód, tak zaúřaduje systém.

Tato funkce byla zahlédnuta na fóru XDA a pravděpodobně brzy bude oficiálně na OnePlus 8.

Aktualizace přidá novou funkci zvanou “Zapnout tmavý mód pro více aplikací”. Avšak Android 10 přeci má systémový tmavý mód, tak kde je problém? Je to pravda a tato funkce dělá skvělou práci v aplikacích, které tmavý mód podporují. Problémem je, když aplikace nic takového nepodporuje, tak bude vždycky světlá.

OnePlus vyplní mezeru ve funkci tmavého módu Android 10

Právě OnePlus chce touto funkci tuto mezeru opravit svou vlastní funkcí. Chce vynutit tmavý mód i v případě, kdy výrobce aplikace žádnou takovou možnost v aplikaci nemá.

Nicméně nevíme, jak to pak bude vypadat v reálu, jestli se nenaruší celkový design aplikace tímto zásahem.

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 8 Pro a test baterie při 120Hz a 60Hz
OnePlus 8 Pro

K dispozici máme test telefonu OnePlus 8 Pro a tedy jeho baterie a výdrže a to při 120Hz obnovovací frekvenci Přečíst si více

OnePlus 8 Pro na videu
OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro ve videu, kde se dočkal naprostého rozebrání a ukázání jednotlivých modulů, chlazení, USB a dalších věcí, které Přečíst si více

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti
OnePlus 8 test odolnosti

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti prošel na jedničku. Nezlomil se, poškrábat ho dokázal až na 6 stupni.. Za prodejní Přečíst si více

Parádní 120Hz displej OnePlus 8 Pro 5G na videu
OnePlus 8 Pro 5G

OnePlus 8 Pro 5G má podle všeho nejsvětlejší, nejostřejší a nejplynulejší displej na světě a to díky obnovovací frekvencí 120Hz.

Tágy: