Huawei P20 má překonat 20 miliónů prodaných jednotek v roce 2018

Huawei očekává, že se prodá více jak 20 miliónu mobilních telefonu Huawei P20 v roce 2018. Tato čínská společnost míří k převzetí role druhého místa, které v této chvíli drží Apple a to během 1 – 2 let. Proběhl rozhovor s hlavním šéfem společnosti Huawei a ten sám přiznal, že míří k 20 miliónům prodaných mobilních telefonu […]

Huawei P20

Huawei očekává, že se prodá více jak 20 miliónu mobilních telefonu Huawei P20 v roce 2018. Tato čínská společnost míří k převzetí role druhého místa, které v této chvíli drží Apple a to během 1 – 2 let.

Proběhl rozhovor s hlavním šéfem společnosti Huawei a ten sám přiznal, že míří k 20 miliónům prodaných mobilních telefonu P20 série. K dispozici bude regulérní P20, rozpočtově dostupný P20 Lite a prémiový P20 Pro.

P10 a P10 plus byl cíl 10 miliónů

U předešlých mobilních telefonu P10 a P10 Plus byl cíl 10 miliónů prodaných mobilních telefonu. Nicméně je potřeba přitáhnout více nových zákazníků a asi nejlepší by bylo přetahovat zákazníky z Apple iPhone, což půjde velmi těžko.

Huawei zároveň slibuje, že vydají takové aktualizace, které optimalizují starší mobilní telefony proto, aby byly mnohem rychlejší.

Huawei na druhé místo?

V této chvíli se Huawei však soustředí na to, aby prodali co nejvíce telefonu, a proto rozjeli velkou kampaň v Evropě a v Číně. Taktéž díky slabším prodejům firmy Apple a také faktům, že nový iPhone může být mnohem dražší, tak Huawei opravdu míří k tomu, že druhé místo bude patřit právě jemu.