Pád Elden Ring do světa mobilních her? Rozplétáme zvěsti o Gacha verzi!

Tencent může přinést mobilní adaptaci oblíbeného herního titulu Elden Ring, spekuluje se. Nicméně, zatím se jedná pouze o domněnky a není důvod zatím si brát volno z práce.

Tencent je obrovská herní…

Pád Elden Ring do světa mobilních her? Rozplétáme zvěsti o Gacha verzi!

Tencent může přinést mobilní adaptaci oblíbeného herního titulu Elden Ring, spekuluje se. Nicméně, zatím se jedná pouze o domněnky a není důvod zatím si brát volno z práce.

Tencent je obrovská herní společnost, která vstupuje do mobilního sektoru, což přináší svoje výzvy. V minulosti se potýkali s problémy při adaptaci konzolových her na malé obrazovky a také s otázkou monetizace her. Navíc čekání na schválení her ze strany čínské vlády bylo pro ně podobné jako čekání na úřadě. Saturace trhu herními tituly Tencenta znamená tlak najít nový hit.

Přestože Tencent dosáhl úspěchu s hrami jako PUBG Mobile, nedávné vydání her se nijak zvlášť neujalo. I přes snahu nabídnout podobný zážitek jako Genshin Impact, přechod od osamoceného RPG formátu Elden Ring představuje velkou výzvu. Zatím neexistují žádná oficiální potvrzení, pouze lákavé šepty.

Tencent je v současnosti opatrnější při prosazování takových projektů, protože nároky na licenční poplatky snižují ziskovost. Společnost se snaží nabídnout plný a poutavý zážitek bez dalších nákupů, jak vyplývá z nedávného reportu agentury Reuters.

Proč by se Tencent vsadil na Elden Ring? Tato hra, která se pyšní spoluprací George R.R. Martina a Hidetakou Miyazakiho, má velkou popularitu a získala srdce milionů hráčů po celém světě. Od spolupráce na mobilní verzi hry by Tencent mohl získat velký zisk. Tencent je znám tím, že nebojácně prosazuje své nápady a proměňuje je ve velké úspěchy. Věří se, že tento krok by nebyl o krátkodobý zisk, ale o dlouhodobou perspektivu. Je však třeba brát v úvahu, že i kdyby tyto zvěsti byly pravdivé, takový projekt bude trvat dlouho.

Neexistuje žádné oficiální potvrzení těchto zvěstí od tvůrců hry, ale spekuluje se, že další oznámení může přijít během výročí hry nebo při vydání hry Shadow of the Erdtree, které bylo oznámeno 28. února 2023. Zatím však není znám oficiální datum vydání.

FAQ:
1. Je pravda, že Tencent přináší mobilní adaptaci hry Elden Ring?
– Zatím se jedná pouze o zvěsti, neexistuje žádné oficiální potvrzení.

2. Jaké jsou výzvy při adaptaci konzolových her na mobilní platformu?
– Monetizace her a obtížnost adaptace na malé obrazovky jsou hlavní výzvy.

3. Proč by se Tencent vsadil na Elden Ring?
– Hra Elden Ring je velmi populární a navíc je spojená s George R.R. Martinem a Hidetakou Miyazaki, což znamená velký potenciál pro zisk.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/elden-ring-gacha-rumour/