„Parcel Picnic: Klidně ničte krabice na iOS“

Po loňském oznámení se společnost Cresent Games právě dostala na trh s jejich nejnovějším projektem, Parcel Picnic. Nový titul je střílečka, která vychází z čerstvé kampaně předregistrace. Jak už název napovídá,…

"Parcel Picnic: Klidně ničte krabice na iOS"

Po loňském oznámení se společnost Cresent Games právě dostala na trh s jejich nejnovějším projektem, Parcel Picnic. Nový titul je střílečka, která vychází z čerstvé kampaně předregistrace. Jak už název napovídá, ocitnete se v chaotickém prostředí, kde se musíte pustit do nevinných krabic ve fabrice.

Proč útočíte na tyto chudé krabice v Parcel Picnic? Špatná otázka. Tyto kontejnery se mohou zdát nevinné, ale ve skutečnosti jsou zlé a vy se jenom bráníte – alespoň tak jsem se to sám přesvědčil. Co se týče samotné hratelnosti, krabice se budou rychlostí blesku sypat na vaši stranu na dopravním pásu a vy musíte neustále na ně střílet.

Ve hře Parcel Picnic se můžete těšit na rychlé a akční herní prostředí, které vás donutí udržet si bdělost a reakce. Grafika je svěží a barevná, což dodává hře dojem lehkosti a zábavy. Dává vám to skvělou příležitost odreagovat se a zabavit se od každodenních starostí.

Pokud se chystáte vyzkoušet tuto novinku od Cresent Games, určitě si ji nemůžete nechat ujít. Parcel Picnic slibuje nekonečnou zábavu a adrenalinové zážitky. Můžete si ji stáhnout z oficiálních stránek v obchodě s aplikacemi pro váš mobilní telefon.

FAQ:
1. Jaké platformy podporuje hra Parcel Picnic?
– Hra je momentálně dostupná pouze pro iOS.

2. Je hra zdarma nebo placená?
– Hra je ke stažení zdarma, ale obsahuje možnost mikrotransakcí.

3. Jak dlouho trvá pre-registrace a jaké výhody má?
– Pre-registrace trvala týden a hráči, kteří se přihlásili před oficiálním vydáním hry, získali exkluzivní bonusy a odměny.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/parcel-panic/ios-release/