Samsung má patent na snímač otisků pod displejem. Bude mít Galaxy S9?

Asi někdy v Dubnu si Samsung zažádal o patent na snímač otisků prstů pod displejem. Právě dnes získal informaci, že mu patent byl schválen. Podle všeho to vypadá na 12 vrstvy displej, se kterým si odemknete aplikace, kontakty a zprávy. Když se podíváte na obrázek výše, tak senzory na otisk prstů je mezi sklíčkem a […]

Samsung Galaxy S9

Asi někdy v Dubnu si Samsung zažádal o patent na snímač otisků prstů pod displejem. Právě dnes získal informaci, že mu patent byl schválen. Podle všeho to vypadá na 12 vrstvy displej, se kterým si odemknete aplikace, kontakty a zprávy.

Senzory

Senzory

Když se podíváte na obrázek výše, tak senzory na otisk prstů je mezi sklíčkem a dotykovým senzorem. Senzor na tlak je v úplně spodní části a pod displejem. Pokud je tedy autentizace úspěšná, tak automaticky zobrazí všechny fotky a pokud není, tak ukáže jen některé fotografie.

Galaxy S9

Galaxy S9

Toto bude fungovat i u zpráv, kde některé zprávy a kontakty budou zobrazeny, pokud bude telefon v rukou majitele. Podle Samsungu můžeme tuto novinku vidět na Galaxy S9? Nebo na CES v Lednu, kdy má být Galaxy S9 představen.