Vypnout reklamy

Patent pro Samsung Galaxy S11?

Vydáno dne: 26.7.2019

Patent pro Samsung Galaxy S11 k dispozici. Nicméně není to 100% jisté. Patent nemusí být zrovna pro Galaxy S11 a může být použit na další budoucí telefony.

Samsung Galaxy Note 10 se představí již 7. srpna, a také proto se již začíná spekulovat ohledně dalšího vlajkového telefonu Samsung Galaxy S11, který má podle všeho dorazit s rozšiřující obrazovkou. Podle některých přijde Galaxy S11 s naprosto novým designem.

Společnost každoročně zřizuje několik patentů pro budoucí návrhy svých technologií chytrých telefonu. Nicméně ne všechny se uskuteční a to může být i s tímto patentem. Některé designy jsou navrženy tak, že jejich uvedení může trvat roky.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Tentokrát je zde patent na rozšíření displeje a to bez zvětšení standardní plochy obrazovky. Patent byl podán na konci roku 2018 u korejského úřadu pro duševní vlastnictví a schválen byl v květnu. K dispozici je několik náčrtku. Telefon se rozšíří do strany, takže pokud bude potřeba, tak ho klasicky vysunete do bočních stran.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

K patentu není žádný podrobný popis, jak by takové vysouvání mělo fungovat. Zároveň je také systém děrovaných otvorů v displeji, takže je jasné, že tato část se pohybovat nebude. Je tedy možné, že displej se bude vysouvat pod tímto hlavním displejem. Možná nějakým tlačítkem po stranách telefonu.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Zadní kamera je v pravém horním rohu. Společnost LetsGoDigital vytvořila hned několik renderů.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy S20 FE oficiálně
Samsung Galaxy S20 FE

Nový telefon Samsung Galaxy S20 FE bude v prodeji v ČR od 2. října, ale již dnes si ho můžete Přečíst si více

Samsung Galaxy S20 FE na fotkách
Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 FE, který se objeví v obchodech již brzy máme na fotkách. Pojďme se podívat, jak vypadá.

Samsung Galaxy S20+ na Geekbench s Android 11
Samsung

Nový telefon Samsung Galaxy S20+ na Geekbench s Android 11. Dává nám to naději, že do konce roku bychom mohli Přečíst si více

Samsung Galaxy S20 obdržel One UI 2.5
Samsung

Samsung Galaxy S20 obdržel nové One UI 2.5. Telefon tak získal nové funkce v rámci fotoaparátu. Nové One UI 2.5 Přečíst si více