Vypnout reklamy

Patent pro Samsung Galaxy S11?

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy Note 10 se představí již 7. srpna, a také proto se již začíná spekulovat ohledně dalšího vlajkového telefonu Samsung Galaxy S11, který má podle všeho dorazit s rozšiřující obrazovkou. Podle některých přijde Galaxy S11 s naprosto novým designem.

Společnost každoročně zřizuje několik patentů pro budoucí návrhy svých technologií chytrých telefonu. Nicméně ne všechny se uskuteční a to může být i s tímto patentem. Některé designy jsou navrženy tak, že jejich uvedení může trvat roky.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Tentokrát je zde patent na rozšíření displeje a to bez zvětšení standardní plochy obrazovky. Patent byl podán na konci roku 2018 u korejského úřadu pro duševní vlastnictví a schválen byl v květnu. K dispozici je několik náčrtku. Telefon se rozšíří do strany, takže pokud bude potřeba, tak ho klasicky vysunete do bočních stran.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

K patentu není žádný podrobný popis, jak by takové vysouvání mělo fungovat. Zároveň je také systém děrovaných otvorů v displeji, takže je jasné, že tato část se pohybovat nebude. Je tedy možné, že displej se bude vysouvat pod tímto hlavním displejem. Možná nějakým tlačítkem po stranách telefonu.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Zadní kamera je v pravém horním rohu. Společnost LetsGoDigital vytvořila hned několik renderů.

Zdroj