Peglin 0.9.44: Odhalujeme obsah aktualizace

Red Nexus Games vydal novou a vzrušující aktualizaci pro hru Peglin a pokud jste se zamotali do vánočních oslav, mohli jste minout rozruch kolem verze Peglin 0.9.44.

Tato aktualizace se týká postavy…

Peglin 0.9.44: Odhalujeme obsah aktualizace

Red Nexus Games vydal novou a vzrušující aktualizaci pro hru Peglin a pokud jste se zamotali do vánočních oslav, mohli jste minout rozruch kolem verze Peglin 0.9.44.

Tato aktualizace se týká postavy Roundrel a přináší nové relikvie, lesklou šéf-relikvii, scénáře a mnoho úprav, které udržují zážitek ze střílení kolíčků stále se vyvíjející. Pokud jste si Peglin nedávno nezahráli, měli byste se podívat na nejnovější vylepšení. A teď se podívejme, co tato aktualizace přináší na stůl plný kolíčků.

Rozloučení s Roundrelem

Tato aktualizace je zaměřena na postavu Roundrel a přináší mnoho nových relikvií, které oživí vaše hraní. Zcela nová šéf-relikvie „Endless DevouRing“ zvyšuje vaše poškození, ale s jedním háčkem – každý aktivovaný kolíček utrpí zásah. Roundrel také dostává sbírku nových relikvií, včetně „Is Dis Your Card (Omlouvám se)“, která odměňuje vás „Ballusionem“ při odhození orbu, a „Steady Scope“, který dává každému výstřelu šanci na kritický zásah na základě vašeho „Ballusionu“. Tyto přídavky obohacují herní dynamiku Roundrela a přinášejí nové strategie do vašich dobrodružství se střílením kolíčků.

Větší výběr dobrot

Aktualizace se nezastavuje u Roundrela – je zde celá řada nového obsahu k prozkoumání. Zbrusu nový scénář s názvem Crystal Altar nabízí léčení výměnou za obětování některých maximálních životů, když jste pod 35% zdraví.

A tajemná šéf-relikvie s názvem „Modest Mallet“ přidává do hry tajemný prvek – asi budete muset odhalit její tajemství ve hře! Navíc je tu jedinečná relikvie s názvem „Slimy Salve“, která nanesla každému 35. trefenému kolíčku „Healing Slime“ a dává vám tak větší životaschopnost při pohybu po krajině.

Vyvážení symfonie se střílením kolíčků

Red Nexus Games ladil herní zážitek pomocí několika vyvažovacích změn. Vylepšení kolíčků byla zvýšena napříč kolekcí, což zajišťuje plynulejší postup do pozdějších fází hry.

Milovníci slizu ocení úpravy, protože pozitivní sliz z Prime Slime již nezasahuje do ostatních aplikací slizu. Ballusionový práh pro Beleaguered Boots byl zvýšen a miniboos Mines Ghost má nyní větší sílu. Tyto úpravy mají za cíl vytvořit sofistikovanější a příjemnou symfonii se střílením kolíčků.

Opravy chyb a co nás čeká v Peglin 0.9.44

Tým také pilně pracoval na

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/peglin-0-9-44/