Perfektní Interval Training Timer pro HIIT obvodu a Tabata tréninku

Timer Plus je perfektní Interval Training Timer pro HIIT obvodu a Tabata tréninku. S touto aplikací můžete snadno sledovat počet a trvání kol a cyklů, nastavit intervalovou stopku a pracovat v režimu na pozadí. Použijte Timer Plus kdekoli, kdykoliv – doma, v tělocvičně, v boxu, při MMA tréninku, během

Timer Plus je specializovaná aplikace pro vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT) a Tabata trénink. S touto aplikací můžete snadno sledovat počet a trvání kol a cyklů, nastavit intervalovou stopku a pracovat v režimu na pozadí.

Timer Plus také nabízí informační blikající obrazovku, voice navádění a vytvoření nekonečného počtu časovačů, které můžete ukládat v historii svého tréninku. S touto aplikací můžete trénovat kdekoli, kdykoliv – doma, v tělocvičně, v boxu, při MMA tréninku, během tělesné hmotnosti cvičení a jiných fitness aktivitách.

Zapomeňte na ruční stopky a použijte Timer Plus pro svůj další HIIT nebo Tabata trénink. Tato aplikace vám umožní soustředit se na cvičení a udržet si správné tempo během celého tréninku.

Jak Timer Plus funguje?

Timer Plus je specializovaná aplikace pro vysoce intenzivní intervalový trénink. S touto aplikací můžete snadno sledovat počet a trvání kol a cyklů, nastavit intervalovou stopku a pracovat v režimu na pozadí.

Kde mohu použít Timer Plus?

Timer Plus můžete použít kdekoli, kdykoliv – doma, v tělocvičně, v boxu, při MMA tréninku, během tělesné hmotnosti cvičení a jiných fitness aktivitách.

Je Timer Plus snadno použitelný?

Ano, Timer Plus je snadno použitelná aplikace s intuitivním ovládáním.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Timer Plus je perfektní Interval Training Timer pro HIIT obvodu a Tabata tréninku. S touto aplikací můžete snadno sledovat počet a trvání kol a cyklů, nastavit intervalovou stopku a pracovat v režimu na pozadí. Použijte Timer Plus kdekoli, kdykoliv – doma, v tělocvičně, v boxu, při MMA tréninku, během tělesné hmotnosti cvičení a jiných fitness aktivitách.