Vypnout reklamy

Peridot je nová AR (rozšířená realita) hra od Niantic

Peridot je připravovaná hra pro rozšířenou realitu od vývojářů Niantic. Vydejte se na cestu výchovy svých Peridotů, podobně jako ve hře Pokémon nebo

Poté, co vyšly hry jako je Pokemon, Pikmin a Harry Potter, tak se na mobilní telefony dostává nová hra od Niantic a jde o hru zvanou Peridot. Prozatím je však hra ve fázi beta testování pro iOS a Android. Hra se točí okolo stvoření zvané Peridots.

Tato stvoření se probudila poté, co tisíce let spaly a probudili se ve světě, který sami nerozpoznávají. Je tak na vás se o tato stvoření postarat a ujistit se, že nezahynou. Budete je vlastně vychovávat od malého dítěte, až po dospělého. Ve své cestě sbíráte zkušenostní body a za to, že se o ně staráte, hrajete a trénujete.

Niantic sdělil, že každý z těchto Peridotů je unikátní a má své fyzikální vlastnosti, ale má i své nevýhody. Hra využívá ručně malované doplňky. Systém bere inspiraci z DNA, tak jak pracuje v reálném životě. Chovejte svého malého Dota a až se stane dospělým, tak se mezitím snažte, aby byl vychován. Vylíhněte mláďata jako jsou nové archetypy a to včetně jednorožce, páva, geparda, berana, králika a další.

Jak to u podobných her bývá, tak i tato hra vás vybízí k tomu, abyste se vydali ven a prozkoumávali svět. Každé stvoření má jiné touhy a potřebuje vaší pomoct. Některé úkoly mohou zahrnovat dlouhou procházku nebo návštěvu určitého místa.

Hra by měla být bezplatná jen uvnitř hry jsou platící prvky.