Philips Hue app: Nový design požaduje aktivaci

Philips Hue je na trhu chytrých osvětlení již nějakou dobu a do nedávné doby byl poměrně dominantní, dokud se na trh nepřidali noví konkurenti. Přesto je stále skvělou volbou, pokud hledáte…

Philips Hue app: Nový design požaduje aktivaci

Philips Hue je na trhu chytrých osvětlení již nějakou dobu a do nedávné doby byl poměrně dominantní, dokud se na trh nepřidali noví konkurenti. Přesto je stále skvělou volbou, pokud hledáte chytrá světla, s touto značkou nabízející výborný hardware, který je **extrémně spolehlivý**. Kromě fyzických produktů se Philips zhostil skvěle i své aplikace, nabízejíc uživatelsky přívětivé rozhraní, které je zároveň dosti komplexní, když to potřebujete.

Aplikace Philips Hue umožňuje snadnou manipulaci s vašimi chytrými osvětleními, můžete například nastavit různé scény podle vašich potřeb nebo vytvářet harmonogramy, aby bylo osvětlení zapnuté přesně podle vaší představy.

Další výhodou Philips Hue je možnost **ovládání osvětlení přes hlasové asistenti**, jako je například Google Assistant nebo Amazon Alexa. Díky tomu můžete své osvětlení ovládat jednoduše a pohodlně i bez nutnosti použití telefonu.

Celkově lze tedy říci, že Philips Hue je stále silným hráčem na trhu chytrých osvětlení a nabízí širokou škálu možností, jak si vytvořit ideální atmosféru ve vašem domově.

**FAQ:**

1. Jak dlouho trvá instalace Philips Hue osvětlení?
– Instalace Philips Hue osvětlení je velmi jednoduchá a nebude vám zabrat více než několik minut. Stačí propojit osvětlení s vámi domácím Wi-Fi routerem a následně spárovat pomocí aplikace.

2. Kompatibilita s jinými chytrými zařízeními
– Philips Hue je kompatibilní s mnoha dalšími chytrými zařízeními, což vám umožňuje propojit vaše osvětlení s dalšími chytrými technologiemi v domácnosti. Můžete tak například propojit své osvětlení s televizorem nebo chytrým zámke

3. Jak často se aktualizuje aplikace Philips Hue?
– Aplikace Philips Hue se pravidelně aktualizuje, aby zajistila optimální výkon a bezproblémové používání. Nové funkce a vylepšení jsou pravidelně přidávány prostřednictvím aktualizací, které jsou dostupné ke stažení zdarma prostřednictvím App Store nebo Google Play Store.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/philips-hue-app-major-redesign-activate/