Piráti Karibiku: Příliv války slibuje bonusy pro 7. výročí a tři nové taktiky

Joycity oslavuje 7. výročí Pirates of the Caribbean: Tides of War a zve všechny hráče, aby se připojili k oslavám v námořní strategické hře. Konkrétně epická aktualizace k 7. výročí přivítá…

Piráti Karibiku: Příliv války slibuje bonusy pro 7. výročí a tři nové taktiky

Joycity oslavuje 7. výročí Pirates of the Caribbean: Tides of War a zve všechny hráče, aby se připojili k oslavám v námořní strategické hře. Konkrétně epická aktualizace k 7. výročí přivítá nové Taktiky do boje spolu s speciálními událostmi jak ve hře, tak na sociálních sítích.

Tento léto bude zahájena vlna tří Pirates of the Caribbean: Tides of War Taktiků, které můžete přidat do svého týmu, s speciálními schopnostmi, které můžete využít, jako jsou buffy pro World Bossy a více síly vaší palby. Nová loď Triton’s Fury bude také k dispozici k ovládání – vhodná nová kráska, která vám pomůže čelit S10 Monstrům a objevovat nové pevnosti na obzoru.

Na konci článku se dozvíme více informací na stránce Pocket Gamer. A teď se podívejme na FAQ:

1. Kdy budou noví Taktici dostupní hráčům?
Noví Taktici budou uvolněni během tohoto léta, takže si je můžete brzy přidat do svých týmů.

2. Jaké speciální události můžeme očekávat k 7. výročí?
K 7. výročí se chystají speciální události jak ve hře, tak na sociálních sítích, kde si hráči mohou vyhrát zajímavé odměny.

3. Jakou roli hraje nová loď Triton’s Fury ve hře?
Triton’s Fury je nová loď, která vám pomůže čelit silnějším nepřátelům a objevovat nové části herního světa. Budete si ji moci vychutnat a ovládat ji během svých námořních dobrodružství.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/pirates-of-the-caribbean-tides-of-war/seventh-anniversary-update/