Google Pixel 3 XL opět na Geekbench se 4GB RAM

Nedávno se telefon Pixel 3 Lite XL objevil na Geekbench. Nicméně předtím měl tento telefon 6GB RAM. Tak velkou RAM prozatím neměl žádný telefon od Google. Ale bude opravdu mít tak velkou RAM? Tentokrát máme test se 4GB RAM. Google většinou nenabízí varianty ke svým telefonům a proto všechny
Google Pixel 3

Nedávno se telefon Pixel 3 Lite XL objevil na Geekbench. Nicméně předtím měl tento telefon 6GB RAM. Tak velkou RAM prozatím neměl žádný telefon od Google. Ale bude opravdu mít tak velkou RAM? Tentokrát máme test se 4GB RAM.

Google většinou nenabízí varianty ke svým telefonům a proto všechny Pixel telefony mají 4GB RAM. Že by tentokrát udělal změnu? S jistotou můžeme říct, že se jedná právě o „Lite“ verzi telefonu Pixel 3 Lite a to podle označení Bonito. Právě Bonito a Sargo jsou telefony střední třídy, které mají dorazit na trh.

Geekbench Pixel 3

Geekbench Pixel 3

Vypadá to na to, že Pixel 3 Lite XL nabídne Snapdragon 710, ale skóre je poněkud menší, než tomu bývá, ale Google má tendenci čipy podtaktovávat, takže při testu nemusel mít čip dostatečnou rychlost.

Zdroj