Pixel 8a s dárkovou kartou v hodnotě 100 $, ceny Galaxy A35, S23 FE a OnePlus 12R klesají

Google Pixel 8a je jedním z nejnovějších smartphonů od společnosti Google a nabízí skvělý výkon za cenu 500 dolarů. Podle ankety z minulého týdne však většina lidí považuje tuto cenu za…

Pixel 8a s dárkovou kartou v hodnotě 100 $, ceny Galaxy A35, S23 FE a OnePlus 12R klesají

Google Pixel 8a je jedním z nejnovějších smartphonů od společnosti Google a nabízí skvělý výkon za cenu 500 dolarů. Podle ankety z minulého týdne však většina lidí považuje tuto cenu za příliš vysokou pro telefon střední třídy. To je opravdu dostatečně drahé, zejména pokud vezmeme v úvahu, že vlajkový model Pixel 8 se již mnohokrát dostal na tuto cenu.

Aktuálně je Pixel 8 dost drahý a některé barevné varianty jsou již téměř vyprodané. Naštěstí se však Pixel 8a dostává do různých akcí.

Například Amazon nabízí k nákupu Google Pixel 8a dárek v hodnotě 100 dolarů. Tento dárek můžete využít na koupi obalu, nabíječky, sluchátek nebo cokoli jiného.

Pokud tedy váháte nad nákupem Pixelu 8a, může být tato akce pro vás tou správnou příležitostí. Pamatujte však, že série Pixel 9 je stále několik měsíců od uvedení na trh, takže pokud nepotřebujete nejnovější model, Pixel 8a může být pro vás skvělou volbou.

**FAQ:**

1. Jaká je výdrž baterie u Google Pixel 8a?
– Podle recenzí uživatelů nabízí Pixel 8a solidní výdrž baterie, která by měla vydržet celý den při běžném používání.

2. Jaké jsou hlavní výhody Pixelu 8a?
– Mezi hlavní výhody tohoto telefonu patří skvělý výkon, čistá verze operačního systému Android a dobrá kvalita fotoaparátu.

3. Podporuje Google Pixel 8a rychlé nabíjení?
– Ano, Pixel 8a podporuje rychlé nabíjení, což znamená, že můžete rychle doplnit energii ve svém zařízení a být opět připraveni k používání.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/deals_pixel_8a_paired_with_100_gift_card_but_galaxy_a35_s23_fe_and_oneplus_12r_prices_fall-news-62928.php