Vypnout reklamy

Pixel 9: Nové rozhraní satelitního SOS je ve vývoji

Google představil nový Android 15 Developer Preview 2, který přináší nativní podporu pro satelitní zprávy. Společnost pracuje na speciálním uživatelském rozhraní pro nadcházející sérii Pixel 9. První pohled na nový systém…

Pixel 9: Nové rozhraní satelitního SOS je ve vývoji

Google představil nový Android 15 Developer Preview 2, který přináší nativní podporu pro satelitní zprávy. Společnost pracuje na speciálním uživatelském rozhraní pro nadcházející sérii Pixel 9. První pohled na nový systém sdílel uživatel @Nail_Sadykov.

Podobně jako u implementace Applu, uživatelé budou muset namířit telefon na satelit pomocí uživatelského rozhraní, které jim bude pomáhat zaměřit se. UI začíná na celou obrazovku, ale lze ho zmenšit, abyste viděli i další aplikace. Cílem je udržet ikonu satelitu uvnitř kruhu, aby bylo zajištěno dobré spojení.

Pro jasný výhled na oblohu je potřeba nejprve se dostat ven, mimo budovy, hory a další překážky. Zde mohou být některá **klíčová slova** vyzdvihnuta a zdůrazněna.

FAQ:
1. Jak bude fungovat satelitní zprávování s novým Androidem 15?
2. Bude podpora satelitních zpráv dostupná i pro starší modely Pixel telefonů?
3. Jaký bude rozdíl mezi implementací Googlu a Applu v oblasti satelitních zpráv?

Zdroj: https://www.gsmarena.com/pixel_9s_satellite_sos_interface_is_in_the_works_heres_what_it_looks_like_now-news-62447.php