Pixel 9 Pro XL – Nepoužívejme hloupý název, říká Android Police podcast

Google si v poslední době vybralo Android Police podcast. Ne, ne v tom smyslu, že by nám znepříjemňovalo psaní příběhů, o kterých hovoříme ve svém pořadu, ale tím, jak rozšiřuje své…

Pixel 9 Pro XL - Nepoužívejme hloupý název, říká Android Police podcast

Google si v poslední době vybralo Android Police podcast. Ne, ne v tom smyslu, že by nám znepříjemňovalo psaní příběhů, o kterých hovoříme ve svém pořadu, ale tím, jak rozšiřuje své telefony. Android. Nexus. Pixel. Všechno to. Většina této 99. epizody – která neobsahuje čtyři minuty vystřiženého veselého rozhovoru uprostřed pořadu mezi našimi moderátory – se bude věnovat nejnovějším informacím o Pixelu 9 velkém trojitém ohrožení XL s třešní navrchu. To je jako bychom byli Android podcastem, že jo?

**FAQ:**

1. **Co je Pixel 9 a jak se liší od předchozích modelů?**
Pixel 9 je nejnovější verzí telefonu od Google, který nabízí vylepšené funkce a design. Liší se od předchozích modelů například větším displejem a lepšími fotoaparáty.

2. **Jakou novou technologii by měl Pixel 9 přinést?**
Pixel 9 by měl přinést pokročilé funkce umělé inteligence a vylepšenou kvalitu fotografií díky novým softwarovým a hardwarovým inovacím.

3. **Kdy se očekává oficiální uvedení Pixelu 9 na trh?**
Oficiální uvedení Pixelu 9 na trh se očekává v blízké budoucnosti, pravděpodobně bude Google představit nový telefon během svého příštího plánovaného události. Sledujte nás pro další aktualizace!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/pixel-9-pro-xl-android-police-podcast/