Vypnout reklamy

Pixel Launcher na Android Go pro Low-End telefony

Launcher Google Pixel

Nedisponuje super vlajkovým telefonem, ale i přesto byste si chtěli vyzkoušet nový launcher, který vám dá vzhled, jako byste měli telefon Google Pixel? Dnes máte šanci, protože je k dispozici jak verze pro telefony vyšší třídy, tak telefony low-end.

Google Pixel Launcher není dostupný v obchodě, ale jsou přebaleny jako APK soubor a veřejně dostupné na Githubu. Je však potřeba povolit instalaci z neznámých zdrojů. APK soubor stáhnete k sobě do telefonu a nainstalujete. Velkou výhodou je právě to, že telefonu nemusíte udělat root, takže nepřijdete o záruku nebo cokoliv jiného, čim by vás mohli na reklamačním oddělení vypéct v případě, kdyby vám telefon někdy v budoucnu přestal fungovat.

Google Pixel Launcher

Google Pixel Launcher

Google Pixel Launcher

Google Pixel Launcher

Android Go = telefon s málo RAM (1GB maximálně), slabým procesorem

Aplikace se jmenuje Rootless Pixel Launcher a je optimalizován na tablety jako je třeba Google Pixel C a přichází s několika funkcemi. K dispozici je právě i verze optimalizovaná pro telefony s Android Go to znamená pro telefony, které mají low-end procesory, rozlišení a málo RAM.

Google Pixel Launcher

Google Pixel Launcher

Optimalizovaná verze disponuje mřížkou aplikací 4×4, Google Feed panelem nebo widgetem Glance. Nechybí ani nové ikonky.

Launcher3-aosp-optimized.apk je soubor pro normální verzi telefonmu a Launcher3-l3go-optimized.apk je pro telefony s Android Go.