Pixel a Pixel XL telefon se potýká s problémy s mikrofónem

Pixel je první telefon vyroben firmou Google. Telefon získal spoustu pozitivních recenzí. Nicméně nastaly problémy s mikrofónem u některých uživatelů. Problém způsobuje blok audio vstupu. Fórum podpory Googly bylo zaplaveno stížnostmi s problémy mikrofónu u Pixel a Pixel XL. Problém však není na software straně, ale přímo fyzicky. Pravděpodobně při pájení došlo k mírnému přerušení […]

Google Pixel XL

Pixel je první telefon vyroben firmou Google. Telefon získal spoustu pozitivních recenzí. Nicméně nastaly problémy s mikrofónem u některých uživatelů. Problém způsobuje blok audio vstupu.

Fórum podpory Googly bylo zaplaveno stížnostmi s problémy mikrofónu u Pixel a Pixel XL. Problém však není na software straně, ale přímo fyzicky. Pravděpodobně při pájení došlo k mírnému přerušení nebo poškození cesty k mikrofónu.

Problémy se projevují třeba, když ho drží v ruce trošku jinak a začne v něm šumět. V případě, kdy se tohle děje, je velmi důležité kontaktovat zákaznickou podporu. Google nabízí pro všechna tato dotčena zařízení výměnu, jelikož je mají uživatelé v záruce. Doufáme, že všechny nově vyrobené telefony již tento problém s mikrofónem nemají.