S uvedením Pixel 3 se dostane na trh i bezdrátová nabíječka

Nové telefony Google Pixel 3 a 3 XL dorazí s dalším doplňkem. Krom toho, že dorazí zároveň s Pixelbook, tak jako další doplněk k telefonu bude i bezdrátová nabíječka. Informace byly obsažené v Google APK v8.22, kterou programátoři prozkoumali. Právě oba telefony Google Pixel 3 dorazí s novou dokovací nabíjecí stanici „Pixel Stand“. Zároveň uvnitř […]

Google Pixel 3 barevná kombinace

Nové telefony Google Pixel 3 a 3 XL dorazí s dalším doplňkem. Krom toho, že dorazí zároveň s Pixelbook, tak jako další doplněk k telefonu bude i bezdrátová nabíječka.

Informace byly obsažené v Google APK v8.22, kterou programátoři prozkoumali. Právě oba telefony Google Pixel 3 dorazí s novou dokovací nabíjecí stanici „Pixel Stand“. Zároveň uvnitř aplikace byla i animace, která poukazuje na to, jak nabíječka funguje.

Bezdrátová nabíječka Pixel Stand

Bezdrátová nabíječka Pixel Stand

Zmiňují se tady i funkcionality a to včetně slideshow a rozhraní Google Asistenta. Více informací bohužel nelze získat, ale i tak si už myslíme, že máme spoustu informací ohledně těchto telefonech a to ještě před oficiálním představením v New York 9. října.

Zdroj