Pixel Watch 2 navštívilo FCC ve třech verzích, žádná zmínka o nové funkci

Pixel Watch 2: Informace o novince odhaleny, avšak jedna funkce zůstává skrytáV poslední době se internetem šířily různé zprávy a spekulace týkající se druhé generace chystaného Pixel Watch. Nedávná návštěva tří...
Pixel Watch 2 navštívilo FCC ve třech verzích, žádná zmínka o nové funkci

Pixel Watch 2: Informace o novince odhaleny, avšak jedna funkce zůstává skrytá

V poslední době se internetem šířily různé zprávy a spekulace týkající se druhé generace chystaného Pixel Watch. Nedávná návštěva tří verzí tohoto očekávaného zařízení u FCC (Federal Communications Commission) prozradila některé z informací a specifikací. Nicméně, jedna zajímavá funkce, o které se dosud pouze spekulovalo, v dokumentech nebyla zmíněna.

Pixel Watch 2 se objevil v třech různých verzích, které byly předloženy na schválení FCC. Tyto informace nám přinášejí první pohled na specifikace a design tohoto očekávaného zařízení od společnosti Google. Veškeré zmíněné verze jsou vybaveny NFC (Near Field Communication) technologií, která umožňuje bezkontaktní platby a další podobné funkce. Tato vlastnost je již často standardní součástí moderních chytrých hodinek, takže není překvapivé, že i Pixel Watch 2 s ní přichází.

Dalším sdíleným prvkem těchto verzí je přítomnost Wi-Fi a Bluetooth konektivity, což je dnes již samozřejmostí. Tyto technologie umožňují snadné propojení hodinek s našimi chytrými telefony a dalšími zařízeními, a tím nám otevírají širokou škálu možností využití.

Zajímavé je, že v dokumentech neproběhla žádná zmínka o nové funkci, o které se v médiích hovořilo. Je spekulováno, že Pixel Watch 2 by mohl přijít s funkcí sledování hladiny cukru v krvi. Tato funkce by byla revolučním pokrokem pro chytré hodinky a mohla by pomoci lidem s diabetem monitorovat svůj stav bez nutnosti používání samostatného senzoru. Nicméně, není jasné, zda bude tato funkce skutečně součástí Pixel Watch 2, nebo zda se jedná o pouhou spekulaci a fámu.

Vzhledem k nedostatku informací ohledně specifikací a funkcí Pixel Watch 2 nelze zatím učinit žádné definitivní závěry. Avšak, na základě dosavadních informací o přítomnosti NFC, Wi-Fi a Bluetooth konektivity lze předpokládat, že Pixel Watch 2 bude vybaven širokou škálou výkonných funkcí, které z něj udělají konkurenceschopného hráče na trhu chytrých hodinek.

Těšíme se, až se dozvíme více informací o Pixel Watch 2 a zda se skutečně dočkáme inovativní funkce sledování hladiny cukru v krvi. Zatímco čekáme na další oznámení od společnosti Google, zbývá nám jen doufat, že Pixel Watch 2 přinese revoluci do oblasti chytrých hodinek.

FAQ:

Q: Bude mít Pixel Watch 2 NFC?

A: Ano, všechny tři verze Pixel Watch 2 byly vybaveny NFC technologií.

Q: Bude mít Pixel Watch 2 funkci sledování hladiny cukru v krvi?

A: Zatím není jasné, zda se jedná

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/pixel-watch-2-fcc_id149728