Pixel Watch 2: Představení v rámci Pixel 8 řady v říjnu s novou funkcí teplotního čtení

Pixel Watch 2: Chytré hodinky od Googlu jsou skoro tadyGoogle se připravuje na představení své nové řady chytrých zařízení Pixel 8 a s nimi přichází i nejnovější model chytrých hodinek Pixel...
Pixel Watch 2: Představení v rámci Pixel 8 řady v říjnu s novou funkcí teplotního čtení

Pixel Watch 2: Chytré hodinky od Googlu jsou skoro tady

Google se připravuje na představení své nové řady chytrých zařízení Pixel 8 a s nimi přichází i nejnovější model chytrých hodinek Pixel Watch 2. Datum představení je stanoveno na 4. října a máme se na co těšit. Očekávání stoupají a teplota také, ale tentokrát by nové hodinky Pixel Watch mohly být schopny skutečně zobrazovat teplotu ve Fahrenheitech nebo Celsiu.

Google se dlouhodobě snaží konkurovat na trhu chytrých hodinek, ale zatím nebyl úspěšný. S novými hodinkami Pixel Watch 2 to však může být jinak. Jestliže jsou informace správné, Pixel Watch 2 bude mít senzory, které budou schopny odčítat teplotu okolí a zobrazovat ji uživateli. To je inovace, kterou jistě ocení sportovci, turisté i všichni, kteří chtějí mít informace o počasí přímo na svém zápěstí.

Kromě schopnosti měřit teplotu bude Pixel Watch 2 nabízet i další vylepšení oproti svým předchůdcům. Očekává se, že hodinky budou mít větší výdrž baterie, což je problém, se kterým se u chytrých hodinek často setkáváme. Dále se spekuluje o novém designu s větším displejem a možností personalizace.

Funkčnost Pixel Watch 2 bude samozřejmě úzce provázána s novou řadou smartphonů Pixel 8. Očekává se, že hodinky budou schopny komunikovat se smartphony a nabídnou tak rozšířené funkce, jako je zobrazování upozornění na příchozí zprávy nebo odmítání hovorů přímo z hodinek.

Pokud tedy patříte mezi fanoušky chytrých hodinek a čekáte na něco opravdu revolučního, Pixel Watch 2 by mohly být právě to, co hledáte. Jediné, co zatím zbývá udělat, je počkat na 4. říjen a sledovat oficiální představení celé řady Pixel 8.

FAQ:

1. Kdy budou Pixel Watch 2 představeny?

Pixel Watch 2 budou představeny společně s řadou Pixel 8 dne 4. října.

2. Jaké novinky přinesou Pixel Watch 2?

Nové hodinky od Googlu budou schopny zobrazovat teplotu ve Fahrenheitech nebo Celsiu. Očekává se také větší výdrž baterie, nový design a lepší komunikaci se smartphony.

3. Budou hodinky kompatibilní se smartphony jiných značek?

Pixel Watch 2 bude úzce provázán se smartphony Pixel 8, ale předpokládá se, že budou umožňovat i omezenou kompatibilitu s jinými smartphony.

4. Budou v hodinkách dostupné i další funkce?

Ano, Pixel Watch 2 nabídnou i další funkce, jako je zobrazování upozornění na příchozí zprávy nebo odmítání hovorů přímo z hodinek.

5. Jaká je cena Pixel Watch 2?

Cena hodinek z

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/pixel-watch-2-to-offer-temperature-readings-anytime_id150756