Pixel Watch 3 od Googlu přichází v letošním roce ve dvou velikostech pro lepší konkurenci s Galaxy Watch 7.

Google představil své první hodinky Pixel Watch v roce 2020 a jejich následovník Pixel Watch 2 se očekává v nadcházejícím roce. Nicméně, nejnovější zprávy naznačují, že Google chystá ještě flexibilnější a…

Pixel Watch 3 od Googlu přichází v letošním roce ve dvou velikostech pro lepší konkurenci s Galaxy Watch 7.

Google představil své první hodinky Pixel Watch v roce 2020 a jejich následovník Pixel Watch 2 se očekává v nadcházejícím roce. Nicméně, nejnovější zprávy naznačují, že Google chystá ještě flexibilnější a všestrannější model Pixel Watch 3, který by mohl představovat tvrdou konkurenci pro hodinky jako Galaxy Watch 7 nebo Apple Watch Series 10.

Pixel Watch 3 se očekává, že nabídne mnoho nových funkcí a vylepšení ve srovnání s předchozími verzemi. Jednou z hlavních změn by měla být jeho flexibilita a všestrannost. To znamená, že si uživatelé budou moci přizpůsobit hodinky svým potřebám a preferencím. Díky tomu budou schopni využít širokou škálu funkcí, které hodinky nabízejí, a přizpůsobit si je svým potřebám.

Dalším důležitým aspektem Pixel Watch 3 bude jeho konkurence s dalšími předními značkami smartwatchů na trhu. Hodinky jako Galaxy Watch 7 od Samsungu a Apple Watch Series 10 jsou považovány za některé z nejlepších smartwatchů na trhu. Nicméně, s předpokládanými inovacemi a vylepšeními Pixel Watch 3 by mohl Google poměrně komplikovat život svým konkurentům.

FAQ:

1. Jaké nové funkce by měly být k dispozici na Pixel Watch 3?
Pixel Watch 3 by měl nabízet flexibilitu a všestrannost, která umožní uživatelům přizpůsobit si hodinky podle svých potřeb. Další konkrétní funkce zatím nejsou známy.

2. Kdy se očekává vydání Pixel Watch 3?
Přesné datum vydání Pixel Watch 3 zatím není známo, ale očekává se, že by mohlo proběhnout v průběhu tohoto roku.

3. Bude Pixel Watch 3 konkurovat Galaxy Watch 7 a Apple Watch Series 10?
Ano, Pixel Watch 3 se očekává, že bude tvrdou konkurencí pro další přední značky smartwatchů na trhu, jako je Galaxy Watch 7 od Samsungu a Apple Watch Series 10. S novými funkcemi a vylepšeními by Google mohl nabídnout zajímavou alternativu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-pixel-watch-3-two-sizes-report-galaxy-watch-7-competitor_id154552