„Pizza Hero se dostává na Android po úspěšném uvedení na iOS, přináší ti možnost hrát za krajku pizzy v procedurálně generovaném světě“

Astro Hound oficiálně spustil hru Pizza Hero na platformě Android po dřívějším vydání pro iOS, což hráčům umožňuje ponořit se do podivného střílečky roguelite, kde se jako název naznačuje, bojuje za…

"Pizza Hero se dostává na Android po úspěšném uvedení na iOS, přináší ti možnost hrát za krajku pizzy v procedurálně generovaném světě"

Astro Hound oficiálně spustil hru Pizza Hero na platformě Android po dřívějším vydání pro iOS, což hráčům umožňuje ponořit se do podivného střílečky roguelite, kde se jako název naznačuje, bojuje za dobro jako kousek pizzy. Existuje spousta různých přísad, se kterými si můžete pohrát, a koření, které přidáte, aby se každý běh lišil.

V Pizza Hero se můžete těšit na prozkoumávání pěti procedurálně generovaných světů, kde můžete propustit svou pizzovou zdatnost. K objevení je více než 20 přísad, které způsobují poškození, a 8 pasivních koření, stejně jako 5 odemknutelných receptových evolucí. Samozřejmě by hrdina nebyl opravdovým hrdinou bez záchranáře nešťastných zvířat, a to můžete udělat s více než 20 domácími mazlíčky, které můžete zachránit po cestě.

Na konci článku je FAQ s maximálně třemi body:

1. Jak mohu stáhnout hru Pizza Hero?
2. Kolik světů je v hře k prozkoumání?
3. Jaké jsou nejzajímavější přísady, které mohu vyzkoušet?

Astro Hound, Pizza Hero, Android, iOS, roguelite, procedurálně generované světy, přísady, koření, záchrana zvířat

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/pizza-hero/android-launch/