Planes Control se přesouvá na rušné letiště Rio de Janeiro pro karneval (60 znaků)

Ve světoznámém brazilském karnavalu v Riu de Janeiro jsme právě v polovině a španělské nezávislé herní studio Rarepixels se rozhodlo přidat se k oslavám. Přináší obrovskou atmosféru karnavalu na menší obrazovky…

Planes Control se přesouvá na rušné letiště Rio de Janeiro pro karneval (60 znaků)

Ve světoznámém brazilském karnavalu v Riu de Janeiro jsme právě v polovině a španělské nezávislé herní studio Rarepixels se rozhodlo přidat se k oslavám. Přináší obrovskou atmosféru karnavalu na menší obrazovky ve formě aktualizace svého oblíbeného titulu Planes Control.

Toto není poprvé, co se Riu de Janeiro karnaval objevuje ve hře. Po loňském úspěchu se studio rozhodlo vrátit tuto milovanou oslavu plnou života a vibrací. Veškerá zábava začíná 16. února a potrvá až do 6. března, takže hráči budou mít dostatečně času na účast na akcích.

V aktualizaci se hráči mohou těšit na nové herní režimy, úkoly a další obsah spojený s karnavalem. Budou mít možnost zúčastnit se slavnostních průvodů, tančit na rytmus sambů a naslouchat tradiční brazilské hudbě. Rarepixels slibuje nezapomenutelný zážitek plný barev a radosti.

FAQ:
1. Jak dlouho bude aktualizace trvat?
Aktualizace s Rio de Janeiro karnavalem bude dostupná od 16. února do 6. března.

2. Co obsahuje aktualizace?
Aktualizace přináší nové herní režimy, úkoly a další obsah spojený s karnavalem.

3. Kde mohu hrát Planes Control s aktualizací?
Planes Control s aktualizací je dostupný na menších obrazovkách mobilních zařízení.

Hra Planes Control získala popularitu díky své jednoduché, ale návykové hratelnosti a tato aktualizace jistě přiláká další fanoušky. Rarepixels se rozhodlo zvýraznit jedinečnou atmosféru brazilského karnavalu, který je plný energie a radosti. Takže pokud máte zájem zažít karnavalovou zábavu, neváhejte si stáhnout tuto aktualizaci a vstoupit do světa Planes Control plného tance a slavností.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/planes-control/rio-de-janeiro-carnival-2024-update/