Play Together s novou aktualizací: Přidejte si hasičskou stanici a HAEGIN HQ a připravte se na další vylepšení!

HAEGIN ohlásil vzrušující aktualizaci hry Play Together, přidávající novou požární stanici a sídlo společnosti HAEGIN do této sociální mobilní hry. Těšit se také můžete na lesklé renovace ve škole, nemocnici a...
Play Together s novou aktualizací: Přidejte si hasičskou stanici a HAEGIN HQ a připravte se na další vylepšení!

HAEGIN ohlásil vzrušující aktualizaci hry Play Together, přidávající novou požární stanici a sídlo společnosti HAEGIN do této sociální mobilní hry. Těšit se také můžete na lesklé renovace ve škole, nemocnici a policejní stanici, spolu s dalšími vylepšeními.

V poslední aktualizaci hry Play Together můžete vyzkoušet své dovednosti s novým úkolem „Okolo čtvrti“ a sbírat jmenovky po splnění těchto nových úkolů. S těmito jmenovkami – celkem 43 – můžete společně s přáteli hrát různé role na ostrově Kaia a ještě více si tak užít hru. Stačí se podívat na svou profilovou stránku, abyste zjistili, které jmenovky jste doposud získali splněním určitých podmínek. …[VÍCE]

FAQ:

1. Jaké novinky přináší poslední aktualizace hry Play Together od HAEGIN?

– Poslední aktualizace přináší novou požární stanici a sídlo společnosti HAEGIN do hry Play Together, spolu s renovacemi ve škole, nemocnici a policejní stanici.

2. Co jsou Name Tags a jak mohu je získat?

– Name Tags jsou jmenovky, které můžete získat splněním nových úkolů v rámci mise „Okolo čtvrti“. Celkem jich je 43 a slouží k rolování různých postav na ostrově Kaia.

3. Jak zjistím, které Name Tags jsem získal?

– Stačí se podívat na svou profilovou stránku v hře Play Together, kde uvidíte seznam Name Tags, které jste již získali splněním určitých podmínek.

4. Jaký je cíl aktualizace a nových Name Tags v hře Play Together?

– Cílem aktualizace je přinést hráčům další možnosti pro hraní a rolování různých postav na ostrově Kaia. Name Tags jsou zde jako další herní prvek, který hráči mohou získat a využít k většímu prozkoumávání herního světa.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/play-together/name-tags/