Vypnout reklamy

Poco F6 Pro je identický s Redmi K70, Xiaomi omylem odhaluje

Společnost Xiaomi pracuje na novém modelu Poco F6 Pro a vydala veřejnou aktualizaci pro tento telefon, i když ještě oficiálně nebyl uveden na trh. Co je zajímavé, je to, že soubor…

Poco F6 Pro je identický s Redmi K70, Xiaomi omylem odhaluje

Společnost Xiaomi pracuje na novém modelu Poco F6 Pro a vydala veřejnou aktualizaci pro tento telefon, i když ještě oficiálně nebyl uveden na trh. Co je zajímavé, je to, že soubor obsahuje také kódové jméno telefonu, kterým je Vermeer. A pokud vám to zní povědomě, je to proto, že to je také modelové označení pro Redmi K70. Xiaomi nikdy neopakuje tato kódová jména, takže to jasně dokazuje, že oba telefony jsou naprosto identické.

To znamená, že Poco F6 Pro bude odpovídat Redmi K70, s čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 a baterií o kapacitě 5 000 mAh.

Dříve jsme viděli, jak model Poco X6 Pro vycházel z modelu Redmi K70E, i když…

FAQ:
1. Bude telefon Poco F6 Pro dostupný i v České republice?
– Zatím není známo, zda se nový model dostane i na český trh. Více informací však můžeme očekávat po oficiálním uvedení na trh.

2. Jaký bude rozdíl mezi Poco F6 Pro a Redmi K70?
– Podle dostupných informací jsou oba telefony prakticky identické, až na logo na zadní straně. Rozdíly by mohly být například v softwarovém vybavení.

3. Kdy můžeme očekávat oficiální uvedení modelu Poco F6 Pro?
– Společnost Xiaomi zatím nezveřejnila oficiální datum uvedení na trh, ale spekulace naznačují, že by to mohlo být brzy, možná ještě do konce roku 2021.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/poco_f6_pro_is_redmi_k70_xiaomi_accidentally_reveals-news-62793.php