Poco F6 Pro unboxing video před oficiálním oznámením online

Společnost Poco plánuje odhalit modely Poco F6 a F6 Pro na události 23. května. Už víme docela dost o designu a specifikacích obou telefonů. Přesto není špatné získat nějaké potvrzení a…

Poco F6 Pro unboxing video před oficiálním oznámením online

Společnost Poco plánuje odhalit modely Poco F6 a F6 Pro na události 23. května. Už víme docela dost o designu a specifikacích obou telefonů. Přesto není špatné získat nějaké potvrzení a tentokrát přichází ve formě unboxovacího videa F6 Pro, které bylo spatřeno na Dailymotion.

Video vůbec nevypadá oficiálně a dokonce je trochu roztřesené, což naznačuje jeho amatérský charakter. Nicméně téměř potvrzuje dřívější předpoklady, že Poco F6 Pro je pouze přejmenovaný Redmi K70 pro mezinárodní trhy. Oba telefony vypadají stejně a zdají se sdílet své základní specifikace.

Pokud jde o design, Poco F6 Pro má pravděpodobně stejný displej s výřezem jako Redmi K70 a na zadním panelu jsou umístěny trojité fotoaparáty. Ohledně specifikací se očekává, že telefon bude poháněn výkonným procesorem a nabídne dostatek paměti a úložiště pro uživatele.

Celkově se zdá, že Poco F6 Pro bude zajímavou volbou pro ty, kteří hledají dostupný a dobře vybavený smartphone.

### FAQ:
1. **Bude Poco F6 Pro dostupný i v České republice?**
– Zatím není jasné, zda se telefon dostane i na český trh, ale můžeme doufat, že ano.

2. **Jaká je odhadovaná cena Poco F6 Pro?**
– Cena telefonu zatím není oficiálně potvrzena, ale očekává se, že bude konkurenceschopná ve srovnání s jinými smartphony ve stejné kategorii.

3. **Jaké budou hlavní konkurenční modely pro Poco F6 Pro?**
– Mezi hlavní konkurenty tohoto telefonu by mohly patřit modely jako Xiaomi Mi 11 Lite nebo Realme GT Neo.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/poco_f6_pro_unboxing_video_spotted_online_prior_to_the_announcement-news-62940.php