Vypnout reklamy

Poco M3 oficiálně

Nový telefon Poco M3 oficiálně představen se 6000mAh baterií. Jedná se již o třetí verzi této dostupné série. Ve chvíli, kdy byl odkryt design tohoto telefonu, tak měl svou pozornost.

Na přední straně je ničím nerušený vzhled a na zadní straně je pak kamerové uspořádání s brandem po pravé straně senzorů. Telefon má dorazi v černé, modré a žluté barvě.

Poco M3 má obrovskou baterií o velikosti 6000mAh, takže vydrží bez nabíjení až 5 dnů, což je skvělé. Pokud telefon více využíváte, tak 3 dny a v případě hraní her, tak 1,5 dnů.

Telefon nabízí 18W rychlé nabíjení. Co se týče displeje, tak ten je tady 6.53 palců s FHD+ rozlišením IPS LCD a 60Hz obnovovací frekvencí s Gorilla Glass 3. Na přední straně je výřez ve tvaru kapky pro 8MPx selfie kameru.

Trojitá kamera na zadní straně

Na zadní straně je pak trojitá kamera, kde je 48MPx hlavní senzor a další dva senzory po 2MPx, kde je dedikovaná makro kamera a hloubkový senzor.

Čip 11nm Snapdragon 6624GB RAM a úložiště 64GB nebo 128GB. Na boční straně telefonu je pak snímač otisků prstů a stereo reproduktory.

Telefon dorazí s Android 10 pod MIUI 12 a Poco Launcher. Xiaomi však M3 aktualizuje na Android 11.

Detailní popis telefonu v přiloženém PDF