Vypnout reklamy

Poco X3 bude mít 64MPx kameru a rychlou nabíječku

Vydáno dne: 5.10.2020

Poco X3 bude mít 64MPx kameru a rychlou nabíječku. Telefon dokáže nabít za 65 minut na plno. Pravděpodobně bude mít 4500mAh nabíječku.

Je to otravné, když telefon nabíjíte příliš dlouho a přitom ani dlouho nevydrží. Výrobci telefonu to chtějí změnit tím, že telefon nabijete za pár minut. V případě Poco X3 to je 65 minut.

Marketingový manažer společnosti Poco X3 odhalil zároveň fotografie z kamery 64MPx. Je potvrzeno, že takovýmto rozlišením dokáže telefon fotit. Pro uživatelé to znamená více detailů.

Poco X3
Poco X3

Nicméně 64MPx je vyhnáno pixelovým bindováním a tedy fotografie má prakticky 16MPx.

Co se týče nabíjení telefonu, tak nabíječka Poco X3 zvládne nabít telefon na plno za 65 minut. K dispozici máme i graf, kde je porovnáváno nabíjení Galaxy A71, který potřebuje 80 minut na plné nabití 4500mAh baterie s 25W nabíječkou.

Poco X3
Poco X3

X3 by mohla mít 33W nabíječku. Kapacita baterie by měla být podobná, jako u X2 a tedy 4500mAh.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Nová sluchátka Honor Choise TWS Earbuds
Sluchátka Honor

Honor Choise TWS Earbuds k dispozici. Na českém trhu se tato sluchátka prodávají za 899,- Kč. Nakoupit je můžete u Přečíst si více

Huawei Mate 40 oficiálně
Huawei Mate 40

Huawei Mate 40 oficiálně k dispozici. Telefon však mnohé zklamal, jelikož nenabízí takový výkon, jak by si asi každý přál.

Skládací telefon od společnosti HP
HP skládací telefon

Skládací telefon od společnost HP možná přespříští rok. Měl by běže na systému Windows 10X, na kterém firma Microsoft pracuje.

Poco X3 na fotografiích ve videu

Poco X3 je nový herní telefon, který dorazí s přetaktovaným čipem Snapdragon 732G. Telefon dále nabídne 6GB RAM. Máme k Přečíst si více

Tágy: