Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Pocophone F1 konečně získává 960fps

Beta verze nového MIUI 10 se dostalo na Pocophone F1 minulý měsíc, ale jelikož se nejednalo o stabilní verzi, tak ji moc lidí nainstalovanou nemělo. Právě nové MIUI 10 má speciální noční mód a super-slo-mo nahrávání. V této chvíli tady máme stabilní verzi MIUI 10 v10.2.2.0. Tato aktualizace sebou
Telefon Xiaomi Pocophone F1

Beta verze nového MIUI 10 se dostalo na Pocophone F1 minulý měsíc, ale jelikož se nejednalo o stabilní verzi, tak ji moc lidí nainstalovanou nemělo. Právě nové MIUI 10 má speciální noční mód a super-slo-mo nahrávání.

V této chvíli tady máme stabilní verzi MIUI 10 v10.2.2.0. Tato aktualizace sebou přináší zapnutý mód 960fps již ve výchozím nastavení kamery. Jedná se o přídavek k nynějším 120fps a 240fps módů. Nechybí zde ani nový mód, který si pohraje s fotografií, která je pořízená v nízkém světle.

Pocophone F1

Pocophone F1

Telefon udělá 8 fotek s různými expozicemi a odstraní zbytečný šum. Následně všechny fotky spojí do jedné a v takové situaci vznikne světlejší fotka bez šumu. Šum je myšleno malými tečkami na fotografií, které kazí celkovou kvalitu.

Nicméně aktualizace nedorazí se 4K 60fps video nahráváním, přičemž tohle bylo slíbeno minulý rok. Je potřeba si počkat na únorovou aktualizaci.

Zdroj