Vypnout reklamy

Pod pokličkou LG G7

LG G7 ThinQ

LG s LG G5 udělalo telefon modulární a většina výrobců už v té době neumožňovalo vyměnit baterií. Nicméně LG stále ano. Následoval telefon LG V20, který byl podle všeho velmi jednoduchý telefon na opravení. Nicméně to všechno je minulosti a teď tady je LG G7, které získalo pouze 4 body z 10 z hlediska opravitelnosti.

LG G7 se velmi těžko opravuje

Vypadá to tedy tak, že i LG už nastoupila na cestu, kdy nejde jen tak lehce všechno vyměnit. Daný uživatel si už velmi těžko opraví sám, asi tak stejně jako u nových automobilů. S novým telefonem LG G7 raději běžte do servisu, kde si s tím poradí a ušetříte si tak své nervy.

Telefon má sklo vpředu i vzadu, to znamená, že je velmi náchylné na prasknutí, takže při opravování musí být všichni velmi opatrní. Taktéž lepidlo po stranách je celkem silné a dostat se k interním věcem je na oskara. Abyste vyměnili displej u nového LG G7, tak bude potřeba rozebrat celý telefon. Displej telefonu je většinou nejčastější opravovaná věc.

Video rozebraného LG G7 ThinQ

Ifixit vytvořilo video, kde vlastně ukazuje, jak takový telefon rozebrat. Nicméně raději to nedělejte a berte video s rezervou. Nechte rozebrat telefon opravdu profesionály, protože u tohoto telefonu můžete ledacos poškodit, což by byla škoda, protože telefon není zrovna levný.

zdroj: ifixit