Podivná zahradnická hra s okultními hádankami vyjde 26. března na iOS a Android

PID Games, Bad Vikings a Iceberg Interactive oficiálně oznámili datum vydání hry Strange Horticulture, která hráče nechá vyzkoušet jejich schopnosti v okultním prostředí od 26. března. Hra se objeví jak na…

Podivná zahradnická hra s okultními hádankami vyjde 26. března na iOS a Android

PID Games, Bad Vikings a Iceberg Interactive oficiálně oznámili datum vydání hry Strange Horticulture, která hráče nechá vyzkoušet jejich schopnosti v okultním prostředí od 26. března. Hra se objeví jak na zařízeních s operačním systémem iOS, tak na Androidu a bude se jednat o prémiovou puzzle hru, ve které se budete starat o místní květinářství. Během hry budete objevovat nové rostliny, komunikovat s koveny a dokonce se přidat k některému z kultů – to vše jako součást vaší práce ve zvláštním městečku jménem Undermere.

V Strange Horticulture se můžete těšit na kouzlení s rostlinami a provozování okultních praktik. Jako zahradník se setkáte s mnoha barevnými postavami a zákazníky – naštěstí si můžete také pohladit svého roztomilého kočičího společníka a ulevit si tak od stresu. Hra nabídne spoustu možností a zajímavých situací.

Nyní si položme několik otázek:

1. Kdy bude hra Strange Horticulture dostupná?
Hra bude oficiálně vydána 26. března.

2. Na jakých zařízeních si budu moci zahrát tuto hru?
Hru si budete moci zahrát na zařízeních s operačním systémem iOS i Android.

3. Jaké budou hlavní aktivity ve hře?
Jako majitel místního květinářství budete objevovat nové rostliny, komunikovat s koveny a dokonce se přidat k některému z kultů.

Strange Horticulture je originální a zábavná hra, která vám nabídne pestrou paletu okultních aktivit. Vyzkoušejte si svoje dovednosti ve správě květinářství a prozkoumejte zvláštní městečko Undermere.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/strange-horticulture/march-26th/