Microsoft potvrdil podporu Skype i na starších Android telefonech

Skvělá zpráva pro ty uživatelé, kteří mají rádi Skype program ale disponují starším Android telefonem. Microsoft oznámil, že optimalizoval aplikaci tak, aby fungovala bez problému taktéž na telefonech s Android 4.0.3 až 5.1. Nová verze programu Skype má menší velikost a sebere opravdu málo paměti RAM. I v takovém případě není zhoršená kvalita přenosu zvuku […]

Skype aplikace Google Play Lite verze

Skvělá zpráva pro ty uživatelé, kteří mají rádi Skype program ale disponují starším Android telefonem. Microsoft oznámil, že optimalizoval aplikaci tak, aby fungovala bez problému taktéž na telefonech s Android 4.0.3 až 5.1.

Nová verze programu Skype má menší velikost a sebere opravdu málo paměti RAM. I v takovém případě není zhoršená kvalita přenosu zvuku nebo videa na telefonech s omezeným rozpočtem.

I odlehčená verze Skype nabízí zlepšení co se týče přenosu dat. Tato aktualizace se na Google Play dostane během několika málo dní. Vše závisí na regionu. Pokud stále nevidíte vylepšenou / optimalizovanou aplikaci, tak se ničeho neděste.

Pokud se nemůžete dočkat, tak je možnost si aplikaci stáhnout přes Skype Insider Program.

Vývojáři čím dál častěji vyvíjejí odlehčené aplikace

Věříme, že spoustě lidem se uleví a i ty nejlevnější telefony mohou používat program Skype. Čím dál více vývojářů se soustředí na odlehčené verze svých aplikací, protože ví, že ne každý si dokáže dovolit mobilní telefon za 20 000,- Kč.

Microsoft potvrdil optimalizovanou Skype verzi

Microsoft potvrdil optimalizovanou Skype verzi