„Podrobné úniky: Google Pixel Watch 2 s novým designem a kvalitním OLED displejem“

Google Pixel Watch 2: Vylepšená verze oblíbeného chytrého hodinkového zařízeníChytré hodinky Google Pixel Watch 2 jsou očekávány na trhu již tento podzim a díky několika únikům a spekulacím už máme o…

"Podrobné úniky: Google Pixel Watch 2 s novým designem a kvalitním OLED displejem"

Google Pixel Watch 2: Vylepšená verze oblíbeného chytrého hodinkového zařízení

Chytré hodinky Google Pixel Watch 2 jsou očekávány na trhu již tento podzim a díky několika únikům a spekulacím už máme o nich nějaké informace. Nyní se však díky novému seznamu na Google Play Console dozvídáme podrobnosti o tomto zařízení. Pixel Watch 2 je označován kódovým jménem eos a designově se téměř neliší od svého předchůdce. Má kulatý displej s rozlišením 384 x 384 pixelů a na boku je malý korunkový prvek. Očekává se, že displej zůstane i nadále 1,2 palce na diagonálu a pravděpodobně bude OLED typu.

Seznam Google Pixel Watch 2 na Google Play Console

Je očekáváno, že Google opustí čip Exynos ve prospěch společnosti Qualcomm a jejího výkonného čipu Snapdragon Wear. To by mělo přinést výrazné zlepšení výkonu a energetické efektivity hodinek. Pixel Watch 2 by měl nabídnout i možnost připojení k mobilním sítím, takže uživatelé nebudou muset mít mobilní telefon po ruce.

Další očekávanou novinkou je operační systém. Pokud jde o software, očekáváme, že Google Pixel Watch 2 poběží na nové verzi operačního systému Wear OS, která přinese řadu vylepšení včetně rychlejší odezvy, delší výdrže baterie a nových funkcí.

Cena nového chytrého hodinkového zařízení od Googlu zatím není známa, ale očekává se, že se bude pohybovat ve stejných cenových relacích jako předchozí model. Lze očekávat, že Pixel Watch 2 bude konkurovat ostatním předním značkám na trhu chytrých hodinek.

FAQ:

1. Budou Google Pixel Watch 2 podporovat mobilní sítě?

Ano, očekává se, že nové hodinky Pixel Watch 2 budou mít možnost připojení k mobilním sítím.

2. Jak velký bude displej na Pixel Watch 2?

Displej na Pixel Watch 2 by měl mít stejnou velikost jako u předchozího modelu, tedy 1,2 palce na diagonálu.

Článek byl vytvořen na základě informací z následujícího zdroje: [1]

Reference:

[1] [Zdroj informací](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2023/08/podrobne-uniky-google-pixel-watch-2-s-novym-designem-a-kvalitnim-oled-displejem.jpg)

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_pixel_watch_2_appears_on_google_play_console_-news-59602.php