Vypnout reklamy

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip

Vydáno dne: 30.5.2020

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.


Samsung zveřejnil informace, ohledně fungujícího mechanismu telefonu Galaxy Z Flip a tedy jeho otevírání a zavírání. Je to poněkud zajímavá technologie. Mezi dvěma displeji je mezera okolo 1mm.

Samsung Galaxy Fold měl problém ve chvíli, kdy se do mechanismu dostal prach a telefon se zadrhával, proto se Samsung rozhodl tento mechanismus trošku proměnit a v novým upraveném designu Fold telefonu se snažili o něco jiného, ale i tak se zde prach dostával.

Samsung
Samsung

V návrhu Galaxy Z Flip jsou použitá vlákna, které se třeba používají ve vysávačích, aby zachytily prachové částice. Využili toho v Samsungu a vložili něco podobného do telefonu Galaxy Z Flip.

Pokaždé co telefon otevřete, tak si tyto štětečky vyčistí cestičku, aby nedocházelo k zádrhelům a poškození mechanismu.

Podle všech testů zvládne Samsung Galaxy Z Flip asi 200 000 otevření a zavření.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G
Galaxy Z Flip patent

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme Přečíst si více

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za Přečíst si více

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.

Nový design telefonu Galaxy Z Flip
Galaxy Z Flip patent

Design nového telefonu Galaxy Z Flip lehce odhalen díky patentu, který byl nyní zapsán v Německu. Podle všeho se chystají Přečíst si více