Vypnout reklamy

Máme k dispozici test fotoaparátu telefonu Honor V30. Vidíme tady, jak kvalitní fotky umí telefon pořídit. Telefon však má stále neoptimalizovaný software pro fotoaparát.

K dispozici máme několik fotografií, které jsou pořízené z telefonu Honor V30 Pro.

Telefony Honor V30 a V30 Pro jsou opravdu skvělé a pokud se rozhodujete ke koupi zájmena z důvodu kvality fotek, tak dnes tady máme pár fotek za různé denní doby a počasí.

Honor se také přiznal, že software kamery není úplně ve finální fázi. Je tedy možné, že ještě bude firma implementovat nejrůznější vylepšení, který mohou vylepšit kvalitu fotografií.

V telefonu je usazena kamera Sony IMX600 se 40MPx a Quad-bayer RYYB senzorem. Stejný senzor byl k nalezení u telefonu Mate a P série. To vše doplněno duálním optickým stabilizátorem obrazu s umělou inteligencí.

Jak funguje 8Mpx teleskopická kamera, se můžete podívat níže. Například u první fotky je zapnutý noční mód a u druhé fotky je mód vypnutý.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)