Vypnout reklamy

K dispozici máme fotografie, které pořídil mobilní telefon Honor V30. Pojďme se podívat, jak tento telefon fotí. Není to vůbec špatné!

Na internetu se objevily fotografie, které jsou pořízené z telefonu Honor V30. Pokud se tedy rozhodujete, že si telefon koupíte, tak se podívejte také na fotografie.

Telefon má potvrzený trojitý senzor a podporu 5G. Na oficiální stránce na sítí Weibo je k dispozici první fotografie pořízena tímto telefonem a dává nám to alespoň menší vzorek, co od Honor V30 očekávat.

Honor V30
Honor V30

Fotografie vypadá hezky a jdou vidět detaily. Barvy vypadají přirozeně. Fotka byla upravena na 8MPx, takže se kvalita může zdát špatná.

Honor V30
Honor V30

Nicméně podle všeho Honor má použít v telefonu nový 60Mpx senzor, který ještě nikdy v Huawei či Honor telefonu nebyl použit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)