Pokémon GO v České republice oficiálně!

Česká republika se konečně dočkala oficiální verze Pokémon GO. Již nemusíte riskovat, že by vás zabanovali a můžete si na plno užívat funkcí Pokémon GO. Je to naprosto jednoduché, stačí si stáhnout hru z Google Play. Pokémon GO je celosvětový fenomén. Lidé ho hrají ikdyž řídí a nevěnuji se ani když jdou po přechodu. Hra […]

Pokémon GO android

Česká republika se konečně dočkala oficiální verze Pokémon GO. Již nemusíte riskovat, že by vás zabanovali a můžete si na plno užívat funkcí Pokémon GO. Je to naprosto jednoduché, stačí si stáhnout hru z Google Play.

Pokémon GO je celosvětový fenomén. Lidé ho hrají ikdyž řídí a nevěnuji se ani když jdou po přechodu. Hra způsobila několik nehod, ale je opravdu velice zábavná.

Pokémon byl na PC a teď je i na mobilu. Hlavní výhodou je právě to, že musíte chodit po venku, abyste někoho našli. Poté stačí, když ho chytnete do svého pokebalu. Chytejte ty nejlepší a časem máte možnost vyzvat svého kamaráda na souboj hráč vs hráč. Věříme, že se hra bude neustále zdokonalovat a nebude to jenom chvilkový fenomén.

Aplikaci stáhnete níže

Pokémon GO