Vypnout reklamy

V doplňku ke hře Pokémon Go získá každý hrač možnost se vyfotit se svým pokémonem. Normálně ho dostaňte z pokebalu a vyfoťte si ho.

Go Snapshot je dodatek do hry Pokémon Go, který posouvá hraní na novou úroveň a je exkluzivně pro zařízení Android. V této chvíli není na zařízeních iOS, ale možná časem se objeví. Nicméně teď je to výhra pro všechny android hráče.

Co je tedy tento doplněk Go Snapshot? Jedná se v podstatě o funkci, která vám dává možnost se vyfotit se svým pokémonem v reálném světě. Právě díky rozšířené realitě dostanete svého pokémona ven z pokebalu a následně ho uvidíte na displeji telefonu.

Vyfoťte se s vaším pokémonem a následně své oblíbené fotky začněte posílat. Můžete třeba začít hashtágem #Gosnapshot na Twitteru.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.