Hra na mobil Pokemon Go vyjde někdy v červenci

Na E3 v Los Angeles v Kalifornií jsme se mohli dozvědět něco o připravované reality hře Pokemon Go. Tato hra se začala vyrábět v úzké spolupráci Niantic Labs a Pokemon společností. Co se ve článku dočtete? Něco o hře Ingress Video ze hry Pokémon Go Datum vydání Pokémon Go NianticLabs taktéž vyrobila první AR geo-založenou hru, která […]

Pokemon Go

Na E3 v Los Angeles v Kalifornií jsme se mohli dozvědět něco o připravované reality hře Pokemon Go. Tato hra se začala vyrábět v úzké spolupráci Niantic Labs a Pokemon společností.

Co se ve článku dočtete?

  • Něco o hře Ingress
  • Video ze hry Pokémon Go
  • Datum vydání Pokémon Go

NianticLabs taktéž vyrobila první AR geo-založenou hru, která se nezývalá Ingress (hra vás prostě vyžene do ulic, abyste ji začali hrát, takže už nebudete sedět doma)

Na Nintendo E3 konferenci, který měl živý přesnost bylo oznámeno, že Pokemon Go, bude uvolněna někdy v červenci. Stále však není určen přesný datum, kdy se tak má stát.

Nintendo doplněk hry

Nintendo doplněk hry

Nintendo také zmínilo kousek zařízení, které dovoluje hru hrát bez použití chytrého telefonu, tedy telefon bude propojen pomoci bluetooth. Tento doplněk však není nutný pro hraní hry. Samotná android hra bude zdarma.

Tak se vydejte do reálného světa pokémonů a pochytejte je všechny.

Pokemon Go

Pokemon Go